Geçmiş Yönetimler

Geçmiş Yönetimler

 

13.05.1989                                                                 21.01.1990

Halis Aşetey Başkan                                              Murat Öğün  Başkan
Remzi Yıldırım Genel Sekreter                            Remzi Yıldırım  Genel Sekreter
Burhan Canpolat Muhasip                                   Burhan Canpolat Muhasip
Remzi Canpolat Üye                                              Ali Şahbudak Üye
İlhan Tekin Üye                                                      İlhan Tekin Üye
Ayhan Abay Üye                                                     Esen Öğün Üye
Jale Kuşhan Üye                                                     Sevgi Hoşkan Üye

27.01.1991                                                                     29.01.1992
Murat Öğün Başkan                                           Remzi Yıldırım Başkan
Remzi Yıldırım Genel Sekreter                        Safa Batıbay Genel Sekreter
Sadrettin Kuşoğlu Muhasip                              Sadrettin Kuşoğlu Muhasip
Ali Şahbudak Üye                                                Sami Hoşkan Üye
İlhan Tekin Üye                                                   Muammer Tekin Üye
Ayhan Abay Üye                                                  Ayhan Abay Üye
Faruk Sarıaslan Üye                                           Şahin Eren (Sami Demir) Üye

17.01.1993                                                                  16.01.1994
Remzi Yıldırım Başkan                                    Burhan Canpolat Başkan
Burhan Canpolat Genel Sekreter                   İlhan tekin Genel Sekreter
Ayhan Abay Muhasip                                       Ayhan Abay Muhasip
Esen Öğün Üye                                                  Ali Şahbudak Üye
Safa Batıbay Üye                                               Faruk Sarıaslan Üye
Jale Kuşhan Üye                                               Sadrettin Kuşoğlu Üye
Sami Demir Üye                                                Hikmet Kandemir Üye